#VadovųKonferencijaEBIT 2016

2016.03.17-18 | VILNIUS GRAND RESORT

KONFERENCIJOS PRANEŠIMAI


Verslo, vadybos ir ekonomikos lyderiai vienoje vietoje!

Daugiau nei 40 lyderių su savo ryškiausiomis mintimis, idėjomis ir svarbiausiomis įžvalgomis.

JOHN PEET | The Economist Europos redaktorius


NELAIMINGA SĄJUNGA: APIE EURĄ, EUROPĄ, JOS ATEITĮ IR VISA TAI, KO NEIŠGIRSITE OFICIALIOJOJE SPAUDOJE KARTU SU JOHN PEET, THE ECONOMIST EUROPOS REDAKTORIUMI. Euras turėjo sukurti vientisus ir nepalaužiamus ryšius tarp Europos Sąjungos valstybių ir žmonių. Bet užklupus krizei, dar neapsiplunksnavusi valiuta, ilgu integracijos keliu ėjusią Europos Sąjungą, atvedė prie lūžio taško. Europos lyderiai ne kartą visiems įrodė, kad euras turi ir gali gyvuoti, apsaugodami jį nuo žlugimo. Nežiūrint to, projektas “Europa” toli gražu nėra saugus. Tam, kad jis išgyventų ir suklestėtų, lyderiams teks galiausiai priimti labai sudėtingus sprendimus. Kiek nacionalinio suvereniteto esame pasiruošę paaukoti vardan ilgalaikės, saugios ir patikimos Europos? Apie eurą, Europą, jos ateitį ir visa tai, ko neišgirsite oficialiojoje spaudoje kartu su John Peet, The Economist Europos redaktoriumi. TheEconomistLogo

DR. JAMES BELLINI


KAIP IŠGYVENTI ATEITYJE? PASAULIS NETRUKUS PASIKEIS NEATPAŽĮSTAMAI.

Vienas ryškiausių pasaulio futuristų, ateities istorikas Dr. James Bellini (UK) apie 5 tendencijas, kurios visiškai pakeis mums pažįstamą pasaulį, apie socialinius, ekonominius ir technologinius pokyčius ateinančių dešimties metų horizonte, ir… DĖMESIO… kaip prognozuoti ateities pokyčius patiems, gal net žiūrint fantastinius filmus?

AMY BERNSTEIN | Harvard Business Review redaktorė


VERSLĄ VEŽANČIOS METŲ TENDENCIJOS IŠ HARVARD BUSINESS REVIEW METŲ VADYBOS IŠMINTIS VIENAME PRANEŠIME. Savo inspiruojančiame pranešime Amy Bernstein ir Harvard Business Review atskleis ryškiausias tendencijas vežančias verslą šiandien: technologijos, keičiančios įmonių konkurenciją šiandien; technikos, išeinančios už intuicijos rėmų, geresniam sprendimų priėmimui; supratimas, kodėl strategijos įgyvendinimas ne visuomet veikia – ir kaip tai pakeisti; komforto zoną peržengiantis autentiškumas lyderystėje; ir kitos ne mažiau intriguojančios tendencijos. HBR_web_black

ITAY TALGAM | Dirigentas


TAPKITE TOKIAIS  LYDERIAIS KAIP GERIAUSI PASAULIO DIRIGENTAI Manote sunku versle? Ne! Dirigentas patiria aukščiausią lyderystės iššūkį – vadovauti orkestrui nepasakant nei vieno žodžio. Kaip verslas, taip ir muzika turi savo gramatiką, gali būti daug interpretacijų ir kelių, bet tikslas vienas – rezultatas. Savo įkvepiančiame pranešime dirigentas Itay Talgam pasidalins mintimis apie lyderystę ir vadovavimą, stebėdamas tai iš penkių geriausių pasaulio XX a. dirigentų perspektyvos.  PASIRUOŠĘ GRAŽIAI MUZIKAI? 

ROBERTAS DARGIS | “Eikos” steigėjas, LPK Prezidentas


Stiprios valstybės pagrindas yra atsakingų žmonių visuomenė. Žmogaus stiprybė yra kūrybingumas ir žinojimas, kad jis pats gali kurti savo ateitį. Šeimoje ir mokykloje turi prasidėti tokio atsakingo žmogaus, kuris galėtų būti lyderiu, atsakingu už save, už savo šeimą, už savo bendruomenę, ugdymas. Išsiugdę lyderius galėsime užtikrinti sėkmingą mūsų valstybės plėtrą. Valstybės kūrimas yra atsakingų politikų, akademinės, kultūros ir verslo bendruomenių pareiga, todėl šiandien verslas turi suvokti savo vietą valstybėje ir imtis lyderio vaidmens, kuriant valstybę. 

DARIUS MOCKUS |Koncerno “MG Baltic” prezidentas


NUOLATINIS NERIMAS LYDERYSTEI IR VERSLO SĖKMEI.

Ramybė – versle nenatūrali būsena. ,,Verslas – gana nerami erdvė, verslas – visada konkurencija, visi rinkos dalyviai stengiasi būti geresni, tai nuolatinė įtampa. Matyt, prie to priprantama, ir kai yra ramesni periodai, kitą kartą tau atrodo, kad tai <…> nenatūralu. Kad tu kažką praleidi, kažko nepastebi.” Vienok šiandien apstu įmonių, kurios atrodo prisnūdusios, nors ką ten – tiesiog giliai giliai miega. Kaip įsispirti į gerą vietą ir pasiraitojus rankoves eiti į kovą kasdien? Darius Mockus pokalbyje su žurnalistu Edmundu Jakilaičiu.

N. MAČIULIS, G. NAUSĖDA, Ž. MAURICAS


LIETUVA IR PASAULIS 2016 M. – EKONOMINIAI IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS JAV ekonomikos burbulas? Tolimesni Rusijos žingsniai? Neaiški eurozonos ateitis? Kinijos ekonomikos stagnavimas? Mums lyg niekas nebaisu: 2015 m. buvo puikūs metai, o kas bus 2016 m.? Ekonomistų Gitano Nausėdos, Nerijaus Mačiulio ir Žygimanto Maurico prognozės Lietuvos ir Pasaulio ekonomikos kontekste.

VIDMANTAS JANULEVIČIUS| “BOD Group” valdybos pirmininkas


TAISYKLĖS ŠIANDIEN YRA TOKIOS, KAD NET IR BŪDAMAS INOVACIJŲ PRIEKY TURI GREITAI BĖGTI, O NEINOVUOJANTIS VERSLAS LABAI RIZIKUOJA.

RIMANTAS PERVENECKAS |”Aprangos” grupės vadovas


ĮMONĖS NETAMPA LYDERIAIS, TALENTAI JAS PADARO TOKIOMIS.

“Aš neįsivaiduoju “Aprangos” kitaip nei akivaizdžios drabužių verslo lyderės Baltijos šalyse. Tokiais jau esame Lieuvoje ir Latvijoje, ir tik laiko klausimas, kada lyderiu tapsime Estijoje”. Rimantas Perveneckas, “Aprangos” grupės vadovas apie ryškiausius faktorius labiausiai prisidedančius “Aprangos” kelyje į lyderio pozicijas?

Dr., doc. KĘSTUTIS SKAUMINAS | LSMU Neuromokslų instituto vyresnysis mokslo darbuotojas, gydytojas neurochirurgas


NEUROMOKSLAI, „NEUROMARKETINGAS“, „NEUROLYDERYSTĖ“ – KĄ MUMS ATNEŠA ĮSIBĖGĖJANTI PASAULINĖ „NEUROBANGA“? Neuromokslai – kaip atsirado, ką tiria ir kaip praktiškai pritaikoma ši viena naujausių mokslo sričių? Žinome, kaip veikia atskiros smegenų ląstelės, tačiau kaip veikia neuronų tinklai – smegenų „žemėlapiai“? Smegenys – nuostabi, besikeičianti ir besimokanti, galinga naujų jungčių kūrimo sistema. Naujausias neuromokslų tendencijas atspindintys nervų sistemos tyrimų projektai. „Neuromarketingas“: kuo mums gali būti naudingi neurometriniai, biometriniai ir psichometriniai klientų elgesio tyrimai? Praktinis neuromokslų žinių pritaikymas, lyderystę paverčiant „neurolyderyste“ – kaip keičiami smegenų „žemėlapiai“, skatinamas kitoks mąstymas, priimami įžvalgesni sprendimai ir gaunami geresni rezultatai. Kaip išmokti mikroskopinius smegenų funkcionavimo pokyčius paversti didžiuliais pokyčiais žmonių gyvenime?

VLADAS KORSAKOVAS | “Sportland” vadovas


PASITIKRINTI LYDERIO PSICHINĘ IR FIZINĘ SVEIKATĄ Visuomet sveika grįžti prie klausimo apie tai, kokių lyderių reikia. Tačiau, šiandien, kai verslo pasaulis (ir ne tik jis!) dramatiškai perpaišomas, šis klausimas neišvengiamai reikalauja dar daugiau dėmesio ir kitokių požiūrio kampų. Vladas Korsakovas apie tikruosius lyderystės iššūkius ir lyderius, vystančius verslą ir kuriančius Lietuvą šiandien ir rytoj.

SAULIUS JOVAIŠAS | Lektorius , verslo valdymo konsultantas


TAI KOKIE GI TIE LIETUVOS VADOVAI ARBA PAKERTANČIOS SAULIAUS ĮŽVALGOS IŠ 30 INTERVIU SU LIETUVOS VADOVAIS

Jau kuris laikas DELFI.TV transliuoja internetinių seminarų ciklą “Boso valanda” kartu su Sauliumi Jovaišu, o pastarasis kalbina vis kitus pašnekovus – vadovus, vadybos ekspertus, konsultantus ir kitus, piešiančius Lietuvos vadybos pasaulį.

Pakertančios įžvalgos iš 30 interviu!

REMIGIJUS ŠIMAŠIUS | Vilniaus miesto meras


MISIJA ĮMANOMA: LAIMINGI VILNIEČIAI + PROGRESYVUS VERSLAS 98 proc. vilniečių yra patenkinti gyvenimu sostinėje ir yra vieni laimingiausių Europoje. Ar laimingų žmonių mieste yra laimingas verslas? Ko reikia, kad miesto ir verslo partnerystė neštų kuo daugiau naudos miestiečiams? Kokia yra mano, mero, atsakomybė ir iššūkiai, kuriant atvirą, bendradarbiaujantį ir augantį miestą?  

LEONIDAS DONSKIS | Filosofas


L. DONSKIS: “MANAU, JAU SUBRENDOME PASIRINKTI TARP SAUGUMO IR LAISVĖS” “Laisvė visada savyje turi tam tikrą nesaugumo elementą. Visiškai saugus esi tada, kai tave kažkas globoja. Jeigu pats atsakai už save, pasirenki tam tikrą nesaugumą, tam tikrą iššūkį. Deja. Mes trokštame ir laisvės, ir saugumo, o norint tą balansą pasiekti reikia būti sąmoningiems ir mokėti pereiti nuo vienos būsenos prie kitos neprarandant realybės jausmo. Ar mes pasiruošę kovoti už savo laisvę, noriu tikėti, kad taip. Ar esame pasiruošę kovoti už saugumą – irgi manau, kad taip.” 15 minučių kartu su filosofu Leonidu Donskiu apie tai, kas šiandien svarbiausia šiame kelyje.

KĘSTUTIS JUŠČIUS | “Baltic Champs Group” savininkas


APIE TVARIĄ ŽEMDIRBYSTĘ, TVARŲ VERSLĄ IR LIETUVOS ATEITĮ 

KĘSTUTIS JASIŪNAS | Lazerių gamybos įmonės “Ekspla” generalinis direktorius


MOKSLININKŲ SMEGENYS TIESIOG KITOKIOS – KĄ TAI REIŠKIA INOVACIJOMS VERSLE?

Apie mokslo ir verslo bendradarbiavimą Lietuvoje jau kalbama bemaž du dešimtmečius. Nežiūrint to, lig šiol vienus kitiems suprasti gan sunku. Bet… jei verslas suprastų kaip mąsto mokslininkai, galėtų pasinaudoti ne vienu unikaliu mokslo atradimu verslo augimui. 

IGORIS ČALOVAS | Verslininkas


AR TAU DAR VIS VIETA VERSLE? Kiekvienas verslas neišvengiamai susiduria su sunkumais ribojančiais jų galimybes sėkmingai augti: sunkumai parduodant ar įeinant į užsienio rinkas, nesėkmės renkantis vadovaujantį personalą ar tinkamus partnerius ir galybė kitų. Ir tuomet, arba tu greitai ir tikslingai keitiesi, arba krenti į gilią duobę. LAIMĖSI AR KRISI Į GILIĄ DUOBĘ? ABI GALIMYBĖS ČIA PAT.

ELIGIJUS KAJIETA | “Hay Group” generalinis direktorius Baltijos šalims


KITOKIO RYTDIENOS LYDERIO BEIEŠKANT ARBA VADOVO IŠŠŪKIAI IŠ 6 MEGATREND’Ų PERSPEKTYVOS

“Hay Group” ir pasaulinio strateginio verslo prognozavimo lyderio “Z_punkt” tyrimas atskleidė 6 megatrend’us, keičiančius verslo aplinką ir organizacijas. Kokias tai pasekmės turės verslui, jo augimui ir konkurencijai ir, svarbiausia, kaip turi keistis lyderis ir jo komanda, kad išlikti sėkmingais?

BENAS ADOMAVIČIUS | ISM Executive School Strateginio valdymo modulio vadovas


SKUBĖK, JEI DAR NEPERSVARSTEI SAVO VERSLO MODELIO Didžiulė sparta visose verslo srityse, taprindustrinė konkurencija ateinanti iš netikėčiausių sričių, nauji verslo modeliai griaunantys nusistovėjusią logiką ir labiau priimtini klientui, ir tik vos 10% verslo augimo atsinaujinimo atsitrenkus į “sieną” tikimybė, pasak Yale tyrėjų”, – tai tik kelios priežastys kodėl šiandien yra laikas persvarstyti savo verslo modelį. Benas Adomavičius pasidalins įžvalgomis apie tai, kokie verslo modeliai auga ir neabejotinai bus sėkmingi ateity ir kokių verslo modelių reikėtų vengti?

RŪTA VAINIENĖ| Ekonomistė, lektorė


“KAS ŠIANDIEN VYKSTA SU PINIGAIS? ŠIURPAI BĖGA.” KUR LINK VEDA ŠIUOLAIKINĖ PINIGŲ SISTEMA?

“Nėra šiandien didesnio iššūkio valstybėms, stojančioms į kovą su ekonomikos stagnacija, kaip išrauti jos šaknį – besaikį pinigų gaminimą (kuris tolygus padirbinėjimui, tik legalus)” Ar galime būti užtikrinti dėl pinigų ateities? Kodėl ekonomiką periodiškai sukrečia krizės? Kuo čia dėti bankai ar centriniai bankai? Kuo visa tai baigsis, jei neištaisysime XX amžiaus pradžioje padarytos didelės klaidos? Kokia ji?

SOLVEIGA GRUDIENĖ | PVPA valdybos pirmininkė, “Primum Esse” direktorė


KOKIE REIKŠMINGIAUSI PERSONALO POSŪKIAI LAUKIA 2016-AIS?

Pasiekti daugiau su mažiau resursų, gebėjimų ugdymas ir kova dėl talentų, technologiniai pokyčiai ir jų pasekoje gimstančios galimybės ir iššūkiai darbuotojams – šios ir panašios temos pastaruosius keletą metų vyravo ekonominėje, verslo, o tuo pačiu ir HR erdvėje. O kokių gi reikšmingų posūkių laukti personalo srityje 2016-ais?

IGNAS VOSYLIUS | “Ruptela” pardavimų direktorius


EKSPORTUOTI Į 116 VALSTYBIŲ? PAPRASTA, JEI TIK… “Aplankius daugiau nei 50 skirtingų šalių penkiuose žemynuose ir nusivyli, ir apsidžiaugi, bet, galiausiai, plėtros galimybės akivaizdžios ir viskas ne taip sunku, jei tik… pažįsti savo klientą”, – sako įmonės “Ruptela”, eksportuojančios į daugiau nei 116 šalių, pardavimų direktorius Ignas Vosylius. “Visas bjaurumas tame, kad kai tik pagalvoji, kad jau pažįsti savo klientą, gali nustebti kaip daug jo nepažįsti”.

VIKTORAS KETURAKIS | Psichologas, “Kitokie projektai” partneris, konsultantas


KO GALIME PASIMOKYTI IŠ GYVO ORGANIZMO? Kaip pasirinkti teisingą sprendimą sudėtingoje situacijoje? Vienas kelias daug galvoti. Kitas kelias – įdarbinti ne tik galvą, bet visą organizmą, ar net visą organizaciją. Ką reiškia organizmo „išmintis“ prisitaikant prie kintančios aplinkos, kas yra organizacijos savireguliacija? Ko mes galime pasimokyti iš ….. savęs pačių? Kartu su psichologu Viktoru Keturakiu apie šiuolaikinių vadovų dilemas.

TADAS DEKSNYS | InsideWarehouse.com steigėjas ir vadovas


3 PREKYBININKO GYVYBĖS. KIEK LIKO JUMS? Prekybos verslų ir pirkėjų žaidime įvyko esminis lūžis; deja, ne jūsų naudai. Smart daiktais apsiginklavęs Smart pirkėjas viena po kitos atiminėja prekybininko gyvybes. Dešimtmetis, kuris priklauso OmniChannel prekybai, Influencers rinkodarai ir Buy Now mygtukui. Ir tai bene paskutinės jums likusios gyvybės.

INGA ILKYTĖ | “Nielsen” komercijos direktorė Baltijos šalims


KAS GERESNIO, KLIENTE? AR PIRKSITE IŠ MŪSŲ? Kuo pasikeitė vartotojas/klientas ir kaip jį nustebinti? Daug kalbame apie klientų poreikius ir puikų jų aptarnavimą. Sakoma, pasirūpinkite savo klientais ir jie pasirūpins jumis. O ar išties pažįstame juos? Žinome ko jie nori? Kaip jie to nori? Visa tiesa apie klientus, besikeičiančias jų preferencijas ir įžvalgas verslui kartu su Inga Ilkyte, “Nielsen” komercijos direktore Baltijos šalims.

ANTANAS GEDVILASLietuvos bepiločių orlaivių naudotojų asociacijos prezidentas


TAS NEPAŽĮSTAMAS SKRAIDANČIŲ MAŠINŲ PASAULIS ARBA VISA TIESA APIE DRONUS Washington Post skelbia, kad 2020 m. apie 30.000 dronų skraidys po Amerikos padangę. Nors perpus mažesnis, bet visvien įspūdingas skaičius, skries virš Europos valstybių. Vieni juos laiko didžiule galimybe ir pagalbininku žmonijai logistikos, žurnalistikos, saugumo ir kitose srityse; kiti gi spėja, kad tai didžiulis pavojus neramumams sukelti, žudymui ar net terorizmo išpuoliams. Koks gi išties tas dronų pasaulis ir kaip pasinaudoti galimybėmis apribojant pavojus?

ELLE EGLE TAURINS (AUS / LTU) | Swinburne Universiteto (Melbourne, Australija) dėstytoja ir vadybos konsultantė


Kaip seniausia pasaulio kultūra gyvena šiuolaikiniame pasaulyje ir ko verslo pasaulis gali išmokti iš Australijos aborigenų?

DARIUS GRICIUS | Media planuotojos “OMD” generalinis direktorius


PUSĖ PINIGŲ, SKIRTŲ REKLAMAI, EINA PROŠAL: REKLAMOS EFEKTYVUMO TENDENCIJOS… Ar reklama daro poveikį žmonėms? Kokia? Kur keliauja auditorija? Ar turime “bėgti” paskui ją su reklama? Kaip traktuoti reklamą – ar tai trumpalaikės išlaidos, o gal tai ilgalaikė investicija? Kaip galima skaičiuoti įdėjimų į reklamą grąžą? Ar bloga reklama irgi reklama? Apie reklamą ir jos efektyvumą kritiniu požiūriu, taikliai ir be jokių užuolankų su Dariumi Griciumi, OMD.

INGRIDA ELIJOŠIŪTĖ | “people 2 business”, verslo patarėja / nepriklausoma valdybos narė


AR TVARUS JŪSŲ ORGANIZACIJOS ŽEMĖLAPIS?  Ar puikiai pažįstame savo organizaciją, ar žinome, kas yra tie kritiniai žmonės, kurie iš tikrųjų yra lemia mūsų verslo sėkmę? Kaip gerai esame pasiruošę šių žmonių vidiniams ir išoriniams karjeros pokyčiams? Dažnai vadovai klausia – kas bus, jei investuosime į talentus ir jie išeis kitur? Na, geriau pagalvokime, kas bus, jei neinvestuosime ir jie liks 🙂 ?  Ingrida Elijošiūtė apie tvarų organizacijos žemėlapį ir talentų vadybą.

JURIS BELTE | Verslo ir vadybos konsultantas


NORĖJOS KAIP GERIAU, O GAVOS…! DARBUOTOJŲ MĄSTYMO LYGMUO IR MOTYVACIJA

MARIJA PALAIKYTĖ | Mados tendencijų prognozuotoja


O KAS JEI ŠI MADOS HIPOTEZĖ TEISINGA?  H: Vadovo apranga ir jo stilus tiesiogiai įtakoja verslo augimą ir jo rezultatus. Ir nors gali atrodyti neįtikėtinai, yra begalės tai patvirtinančių istorinių duomenų. O jei tai vis tik tiesa, tuomet kyla vienintelis klausimas: “Kokia vadovo apranga ir vadovo stilius garantuos verslo augimą ir jo rezultatus rytoj?” Giliai po mados padangę…

ŠMAIKŠČIAI RIMTA ARBA HUMORAS VEDANTIS Į PRIEKĮ


Jei manyti, kad humoro tikslas vien tik pralinksminti žmones ar, neduok Diev, pasišaipyti iš kažko, tai reiškia nieko nesuprasti nei apie žmogaus prigimtį, nei apie humorą. Humoras keičia žmones, jų grupes, o tai reiškia įmones ar… valstybes. O jūs ar turite gerą humoro jausmą? Ar tądien, kai viskas eina velniop, sugebate pajuokauti taip, kad skrietumėte strimgalviais pirmyn? 

ARNOLDAS LUKOŠIUS | Lrytas.lt mokslo ir technologijos žurnalistas, muzikantas


APIE TECHNOLOGIJŲ MITUS, SPROGUSIUS BURBULUS IR GYVENIMĄ KEIČIANČIAS TECHNOLOGIJAS 3D televizija, planšetiniai kompiuteriai, išmanūs namai, daiktų internetas, <…> dirbtinis intelektas, virtuali realybė – kurioms technologinėms inovacijoms lemta išlikti žmogaus gyvenime? O kurios tiesiog ims ir sprogs kaip muilo burbulai? Apie visa tai kartu su Arnoldu Lukošiumi, Lrytas.lt mokslo ir technologijos žurnalistu.

* PRANEŠĖJŲ IR JŲ TEMŲ SĄRAŠAS PILDOMAS

VADOVŲ KONFERENCIJA EBIT 2016


DIDŽIAUSIA LIETUVOJE METINĖ VADOVŲ KONFERENCIJA

Apie motyvuojančią lyderystę, rytdienos vadovą ir įsitraukusius darbuotojus, apie 2016 m. politinį – ekonominį pasaulio žemėlapį, eurą, Europą ir jos ateitį, apie rytdienos vadybos ir verslo modelius ir mega tendencijas, keičiančias verslą ir mus supantį pasaulį, apie siekį viršyti klientų lūkesčius, efektyvią rinkodarą, o taip pat kitos temos vadovams ir iš “ne vadovų” lūpų.

Confinn


8 615 18868  info@confinn.eu