VADOVŲ KONFERENCIJA EBIT JAU RUGSĖJO 3 – 4 D.!

VILNIUS GRAND RESORT lauko terasa

REGISTRACIJOS PRADŽIA – 8:30

VADOVŲ KONFERENCIJA EBIT JAU RUGSĖJO 3 – 4 D.!

VILNIUS GRAND RESORT lauko terasa

Daugiau nei metus visa organizatorių komanda kartu su pranešėjais dirbo tam, kad sukurtų kelias nepamirštamas dienas, naudingas savo turiniu ir įžvalgomis. Žinome, kad daugeliui jūsų VADOVŲ KONFERENCIJA EBIT yra vienas laukiamiausių metų renginių. Tad, imdamiesi visų atsargumo priemonių, kad šis renginys vyktų sklandžiai ir saugiai, lauksime visų jūsų – konferencijos bendruomenės ir geriausių jos bičiulių – atvykstant į renginį jau rugsėjo 3 – 4 dienomis.

Šių metų konferencija – tai kvietimas naujai pažvelgti į verslą, visuomenę ir mus supantį pasaulį, “gyvai” pasikeisti mintimis su bendraminčiais ir pažvelgti kitu kampu, kuris leistų mums visiems eiti pirmyn tvirtais žingsniais.

Ačiū, kad dalyvaujate ir iki greito susitikimo!

Dainius Baltrušaitis

 

PAGRINDINIS PARTNERIS

Daugiau nei metus visa organizatorių komanda kartu su pranešėjais dirbo tam, kad sukurtų kelias nepamirštamas dienas, naudingas savo turiniu ir įžvalgomis. Imdamiesi visų atsargumo priemonių, kad šis renginys vyktų sklandžiai ir saugiai, lauksime visų jūsų – konferencijos bendruomenės ir geriausių jos bičiulių – atvykstant į renginį jau rugsėjo 3 – 4 dienomis.

Šių metų konferencija – tai kvietimas naujai pažvelgti į verslą, visuomenę ir mus supantį pasaulį, “gyvai” pasikeisti mintimis su bendraminčiais ir pažvelgti kitu kampu, kuris leistų mums visiems eiti pirmyn tvirtais žingsniais.

Ačiū, kad dalyvaujate ir iki greito susitikimo!

Dainius Baltrušaitis

 

PAGRINDINIS PARTNERIS

SAUGUMAS:

Dalyvių, pranešėjų ir personalo saugumas yra svarbiausias prioritetas. Todėl, laikydamiesi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, LR Vyriausybės nurodymų ir rekomendacijų imsimės visų atsargumo priemonių, kad konferencija vyktų saugiai. 

  • Esame tikri, kad šiuo metu “gyvi” renginiai saugiausiai gali vykti tik lauke. Todėl, specialiai VADOVŲ KONFERENCIJAI EBIT įrengsime daugiau nei 1.500 kv. m. pusiau dengtą lauko terasą VILNIUS GRAND RESORT teritorijoje.
  • Konferencijos kavos ir pietų pertraukos vyks net trijose didžiosiose salėse, o taip pat lauko terasoje. Užtikrinant maksimalų saugumą ir higienos normų laikymąsi, turime atsisakyti mums visiems įprasto bufeto. Nepamirštamus pietus jums čia pat seviruos ypač paslaugi VILNIUS GRAND RESORT padavėjų komanda , o visi patiekalai, kuriuos galėsite pasiimti patys, bus atskirai supakuoti uždarose lėkštutėse ir dubenėliuose. 
  • Visų mūsų saugumui ir laikantis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijų, visiems atvyksiantiems dalyviams matuosime kūno temperatūrą, o prieš patenkant į konferencijos, maisto ir gėrimų erdves jus pasitiks savanoriai kviesiantys dezinfekuoti rankas
  • Esame paruošę veido kaukes visiems dalyviams.

Mums labai svarbus visų mūsų saugumas, tad labai kviečiame ir visus dalyvius ypač atsakingai laikytis rekomendacijų tiek renginio metu, tiek po jo.

Labai lauksime jūsų visų atvykstant! Tačiau, jei nuspręsite dalyvauti konferencijoje nuotoliniu būdu iš savo namų ar biuro, būtinai užpildykite žemiau esančią formą: paruošime ir atsiųsime jums prisijungimo duomenis tiesioginei konferencijos transliacijai >>>

PRANEŠĖJAI IR PROGRAMA:

Pastarieji keli mėnesiai įnešė sumaišties ir naujų perspektyvų mūsų visų gyvenimuose. Labai tikimės, kad konferencijos metu rasite tai, kas jums aktualiausia.

 

  • Jau suderinome visas galutines detales dėl Jimmy Wales (@Wikipedia), Sahar Hashemi (@Coffee Republic), Anders Indset, Miha Pogačnik, Mats Alvesson atvykimo ir dalyvavimo konferencijoje “gyvai”. Labai tikimės jau visai netrukus suderinti ir su likusiais pranešėjais, atvykstančiais iš užsienio. Jei situacija dėl COVID-19 pasikeistų, užtikrinsime galimybę stebėti tiesiogiai transliuojamus pranešimus. 
  • Pirmą kartą VADOVŲ KONFERENCIJOS EBIT istorijoje vakarienė ir networkingo vakaras vyks… po atviru dangumi, skambant Afrobeat ir Latino ritmams, kartu su jų įkvėpta gastronomine kelione šiltą bendravimą pratęsti KONTAKTŲ VAKARE su “Volfas Engelman Studija” ir “MV GROUP” kokteiliais bei tauriaisiais gėrimais. Tad, pasiplanuokite rugsėjo 3 d. vakarą neskubėti… leisti sau pabendrauti su bendraminčiais ir pasidalinti idėjomis, mintimis ir patirtimis, kurios šiuo metu ypač svarbios…

APRANGOS STILIUS – JAUSKITĖS PATOGIAI!

  • Pasirinkite smart casual / picnic aprangos stilių. Šiemet konferencija vyks kitokiu nei įprasta formatu: dalį laiko praleisime lauke, būsime Vilnius Grand Resort patalpose ir vėl grįšime laukan… Tad pasirinkite savo aprangos stilių, kuris leis jaustis itin patogiai visos konferencijos metu.
  • Šiuo metu orų prognozė mus ypatingai džiugina. Tačiau, žinant lietuviškų orų permainingumą ankstyvą rudenį, galbūt vertėtų turėti ir šiltesnį viršutį drabužį?

PROGRAMA

Parsisiųskite konferencijos programą

Fill out my online form.

Dar yra klausimų, kurių nepalietėme? Jums reikia papildomos informacijos ar tiesiog norite kažką pasitikslinti?

Būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@confinn.eu arba tiesiog skambtelkite 8 615 18868.

Ačiū!