SVEIKI SUGRĮŽĘ Į VADOVŲ KONFERENCIJĄ EBIT

JAU RUGSĖJO 8 – 9 D., VILNIUS GRAND RESORT lauko terasoje

REGISTRACIJOS PRADŽIA – 8:30

SVEIKI SUGRĮŽĘ Į EBIT

JAU RUGSĖJO 8 – 9 D., VILNIUS GRAND RESORT lauko terasoje

REGISTRACIJOS PRADŽIA – 8:30

REGISTRACIJA

NEPAMIRŠKITE SAVO BILIETO, GEROS NUOTAIKOS IR NORO DALYTIS, O MŪSŲ KOMANDA PADĖS JUMS GREITAI UŽSIREGISTRUOTI.

 

Dalyvio bilietą turite gauti savo el. paštu (arba jau gavote). Jei bilietas dar jūsų nepasiekė, vėliausiai gausite jį iki rugsėjo 5 d. vakaro (patikrinkite ir savo SPAM dėžutę). Jei vis tik bilieto negautumėte, būtinai susisiekite su mumis tel. 8 615 18868.

 

VIETA

VILNIUS GRAND RESORT lauko terasa

Ežeraičių g. 2, Ežeraičių km., Avižienių sen.

Turime prašymą, jei dalyvausite kartu su komanda: pakvieskite kolegas vykti kartu grupėje – mažiau apkrausime parkavimo aikšteles ir kartu tausosime gamtą.

Jei ketinate apsistoti viešbutyje, konferencijos partneriai VILNIUS GRAND RESORT paruošė ypatingą nakvynės pasiūlymą konferencijos dalyviams: vienvietis kambarys 70 EUR, dvivietis – 80 EUR (su PVM): apgyvendinimas klasikinio tipo kambaryje, pusryčiai, apsilankymas SPA centre.  Rezervuokite kambarį elektroniniu paštu reservations@vilniusresort.com, pažymėdami nuolaidos kodą EBIT2022.

PROGRAMA

Dalyvių registracijos pradžia 8:30 val.

Kviečiame atvykti nuo ryto, tam, kad nereikėtų stovėti ilgose registracijos eilėse ir galėtumėte užsiimti pačią geriausią vietą salėje.

Abi konferencijos dienas pranešimai prasidės 9:30 val. Konferencijos pranešimų dalies pabaiga pirmąją konferencijos dieną planuojama 18:00, antrąją – 17:00 val.

Pirmosios konferencijos dienos pabaigoje (18:00 val.) visus dalyvius ir pranešėjus pakviesime pratęsti diskusijas, mėgautis gurmaniška grill patiekalų vakariene ir maloniu, aukščiausios klasės aptarnavimu, lydimu EBIT X LRT | OPUS vakarėlio ritmų su jūsų pamėgtais bei dar neatrastais gėrimais…

Parsisiųskite detalią konferencijos programą ir kitą papildomą informaciją dalyviui čia >>>

KAVOS PERTRAUKOS IR PIETŪS

Mes pasirūpinsime saldžiais užkandžiais kavos pertraukų metu bei skaniais VILNIUS GRAND RESORT ir FRESH POST virtuvės šefų pietumis, paruoštais būtent jums. Vakarienės metu pakviesime mėgautis gurmaniška grill patiekalų vakariene – pasirinksite meksikietišką grill, o gal indišką ar azijietišką, o gal tiesiog norėsite palyginti visas virtuves? Mūsų vakarą lydės EBIT X LRT | OPUS vakarėlio ritmai.

Jeigu turite ypatingų poreikių maistui, sveikatos ar kitais sumetimais, pasirūpinkite tuo patys iš anksto.

 

APRANGOS STILIUS – JAUSKITĖS PATOGIAI!

  • Pasirinkite smart casual / picnic aprangos stilių.
  • Didžiąją laiko dalį laiko praleisime lauke, būsime Vilnius Grand Resort patalpose ir vėl grįšime laukan… Tad pasirinkite savo aprangos stilių, kuris leis jaustis itin patogiai visos konferencijos metu.
  • Na ir, pasiruoškite bet kokiam orui 🙂 Kol kas orų prognozė mus džiugina. Tačiau, žinant lietuviškų orų permainingumą ankstyvą rudenį, galbūt vertėtų turėti ir šiltesnį viršutį drabužį, o mes, savo ruožtu, pasirūpinsime šiltais gėrimais…

SUSIPAŽINKITE SU NAUJUOJU „MASERATI“

Konferencijos dalyviai turės unikalią galimybę iš arčiau susipažinti su naujausiu „Maserati“ kūriniu – „Grecale“. MaseratiVilnius yra paruošę išskirtinę loteriją, kurios metu dalyviai pretenduoja laimėti prabangią vakarienę dviem PACAI viešbučio restorane su „Maserati“. 

PROGRAMA IR…

Parsisiųskite konferencijos programą ir papildomą informaciją dalyviams

Dar yra klausimų, kurių nepalietėme? Jums reikia papildomos informacijos ar tiesiog norite kažką pasitikslinti?

Būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@confinn.eu arba tiesiog skambtelkite 8 615 18868.

Ačiū!