VADOVŲ KONFERENCIJA EBIT JAU KOVO 28 – 29 D.!

Daugiau nei 9 mėnesius visa organizatorių komanda kartu su pranešėjais dirbo tam, kad sukurtų kelias nepamirštamas dienas. Tačiau, gerokai svarbesnis konferencijos kūrėjas esate jūs – konferencijos dalyviai. Todėl labai kviečiame būti aktyvia renginio dalimi: dalytis savo mintimis, semtis naujų idėjų ir ieškoti įžvalgų, kartu su išskirtiniu bendraminčių ratu.

Labai trokštame, kad šių metų konferencija būtų kiek įmanoma naudingesnė jums ir būtų lydima tik geriausių įspūdžių.

Ačiū, kad dalyvaujate ir iki greito susitikimo!

CONFINN komanda

 

PAGRINDINIS PARTNERIS

REGISTRACIJA

PASIRUOŠKITE SAVO DALYVIO BILIETĄ (tinka ir el. versija jūsų telefone) IR MŪSŲ KOMANDA PADĖS JUMS SKLANDŽIAI UŽSIREGISTRUOTI BEI GAUTI KONFERENCIJOS MEDŽIAGĄ.

Dalyvio bilietą kartu su PVM sąskaita-faktūra turite gauti savo el. paštu (arba jau gavote). Jei bilietas dar jūsų nepasiekė, vėliausiai gausite jį iki kovo 22 d. vakaro (patikrinkite ir savo SPAM dėžutę).

Jei vis tik bilieto negautumėte, būtinai susisiekite su mumis tel. 8 615 18868.

VIETA:

VILNIUS GRAND RESORT konferencijų centras

Ežeraičių g. 2, Ežeraičių km., Avižienių sen.

Turime prašymą, jei dalyvausite kartu su komanda: pakvieskite kolegas vykti kartu grupėje – mažiau apkrausime parkavimo aikšteles ir kartu tausosime gamtą.

Jei ketinate apsistoti viešbutyje, konferencijos partneriai VILNIUS GRAND RESORT paruošė ypatingą nakvynės pasiūlymą konferencijos dalyviams: vienvietis kambarys 80 EUR, dvivietis – 90 EUR (su PVM): apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje,  pusryčiai.  Rezervuokite kambarį elektroniniu paštu reservations@vilniusresort.com, pažymėdami nuolaidos kodą EBIT2019.

LAIKAS:

Dalyvių registracijos pradžia 8:00 val.

Kviečiame atvykti nuo ryto, tam, kad nereikėtų stovėti ilgose registracijos eilėse ir galėtumėte užsiimti pačią geriausią vietą salėje.

Abi konferencijos dienas pranešimai prasidės 9:00 val. Konferencijos pranešimų dalies pabaiga pirmąją konferencijos dieną planuojama 18:00, antrąją – 16:00 val.

Pirmosios konferencijos dienos pabaigoje (18:00 val.) visus dalyvius ir pranešėjus pakviesime į VADOVŲ KONFERENCIJOS EBIT vakarą: nepamirštami Latino ritmai ir jų įkvėpta gastronominė kelionė, interaktyvūs Martyno Starkaus interviu, tęsiant konferencijos temas ir daug bičiulių…

Detaliau su programa galite susipažinti čia >>>

KAVOS PERTRAUKOS IR PIETŪS:

Mes pasirūpinsime saldžiais užkandžiais kavos pertraukų metu bei skaniais VILNIUS GRAND RESORT virtuvės šefų pietumis, paruoštais būtent jums. Vakarienės metu pakviesime į Latino ritmų įkvėptą gastronominę kelionę.

Jeigu turite ypatingų poreikių maistui, sveikatos ar kitais sumetimais, pasirūpinkite tuo patys iš anksto.

 

VERTIMAS:

Kai kurie konferencijos pranešimai vyks anglų kalba. Jūsų patogumui organizuojame sinchroninį vertimą į lietuvių kalbą, kurio galėsite klausyti savo išmaniąjame telefone – nepamirškite savo ausinių.

Norėdami klausyti vertimo, parsisiųskite INTERACTIO programėlę. Ją rasite App Store arba Google Play Store. O tuomet, tik trys žingsniai:

  1. Atsidarę programėlę įveskite renginio kodą: KONFERENCIJA2019
  2. Prijunkite ausines
  3. Pasirinkite vertimo kalbą: lietuvių

Galite naudotis Vilnius Grand Resort konferencijų centro WiFi. Nors geresnei garso kokybei rekomenduojame naudotis mobiliuosius duomenis telefone. Vertimui klausyti jums tereikės vos 100 Mb mobiliųjų duomenų.

SVARBU:

  • Jeigu planuojate naudotis kompiuteriu, prašome pasirinkti vietas salės galinėse eilėse tam, kad netrukdytumėte kitiems dalyviams.

  • Labai prašome gerbti vieni kitus ir nevėluoti nei į renginio pradžią, nei grįžtant iš pertraukų, nes tai blaško tiek pranešėjų, kalbančių ant scenos, tiek dalyvių, dėmesį.

  • Pasiimkite su savimi gerą nuotaiką bei norą dalytis savo mintimis, semtis naujų idėjų ir ieškoti įžvalgų.

 

Dar yra klausimų, kurių nepalietėme? Jums reikia papildomos informacijos ar tiesiog norite kažką pasitikslinti?

Būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@confinn.eu arba tiesiog skambtelkite 8 615 18868.

Ačiū!