SVEIKI SUGRĮŽĘ Į VADOVŲ KONFERENCIJĄ EBIT

JAU RUGSĖJO 2 – 3 D., VILNIUS GRAND RESORT lauko terasoje

REGISTRACIJOS PRADŽIA – 8:30

SVEIKI SUGRĮŽĘ Į EBIT

JAU RUGSĖJO 2 – 3 D., VILNIUS GRAND RESORT lauko terasoje

REGISTRACIJOS PRADŽIA – 8:30

PAGRINDINIS PARTNERIS

PAGRINDINIS PARTNERIS

SVARBU:

  • Kad galėtume kartu džiaugtis konferencija bei šypsenomis nuspalvinti Vilnius Grand Resort terasą, visų, norinčiųjų kontaktiniu būdu dalyvauti konferencijoje, prašysime prie įėjimo pateikti LR Galimybių pasą arba jį atitinkantį dokumentą. Galimybių pasą parsisiųsti galite čia: https://gp.esveikata.lt

  • Visų mūsų saugumui ir laikantis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro reikalavimų, renginiuose turi būti užtikrinamas dalyvių registravimas. Todėl, jei dar to nepadarėte, prašome užpildyti dalyvio formą >>>

  • Ir svarbiausia, nepamirškite savo bilieto, o taip pat geros nuotaikos bei noro dalytis savo mintimis, semtis naujų idėjų ir ieškoti įžvalgų! 🙂

Dalyvio bilietą turite gauti savo el. paštu (arba jau gavote). Jei bilietas dar jūsų nepasiekė, vėliausiai gausite jį iki rugpjūčio 27 d. vakaro (patikrinkite ir savo SPAM dėžutę). Jei vis tik bilieto negautumėte, būtinai susisiekite su mumis tel. 8 615 18868.

 

Labai lauksime jūsų atvykstant! Tačiau, jei nuspręsite dalyvauti konferencijoje nuotoliniu būdu iš savo namų ar biuro, būtinai užpildykite žemiau esančią formą: paruošime ir atsiųsime jums prisijungimo duomenis tiesioginei konferencijos transliacijai >>>

 

VIETA:

VILNIUS GRAND RESORT lauko terasa

Ežeraičių g. 2, Ežeraičių km., Avižienių sen.

Turime prašymą, jei dalyvausite kartu su komanda: pakvieskite kolegas vykti kartu grupėje – mažiau apkrausime parkavimo aikšteles ir kartu tausosime gamtą.

Jei ketinate apsistoti viešbutyje, konferencijos partneriai VILNIUS GRAND RESORT paruošė ypatingą nakvynės pasiūlymą konferencijos dalyviams: vienvietis kambarys 70 EUR, dvivietis – 80 EUR (su PVM): apgyvendinimas klasikinio tipo kambaryje, pusryčiai, apsilankymas SPA centre.  Rezervuokite kambarį elektroniniu paštu reservations@vilniusresort.com, pažymėdami nuolaidos kodą EBIT2021.

PROGRAMA:

Dalyvių registracijos pradžia 8:30 val.

Kviečiame atvykti nuo ryto, tam, kad nereikėtų stovėti ilgose registracijos eilėse ir galėtumėte užsiimti pačią geriausią vietą salėje.

Abi konferencijos dienas pranešimai prasidės 9:30 val. Konferencijos pranešimų dalies pabaiga pirmąją konferencijos dieną planuojama 18:00, antrąją – 17:00 val.

Pirmosios konferencijos dienos pabaigoje (18:00 val.) visus dalyvius ir pranešėjus pakviesime pratęsti diskusijas, mėgaujantis degustacine vienuolikos patiekalų vakariene PASAULIO SKONIAI, su įspūdingu meniu ir maloniu, aukščiausios klasės aptarnavimu. Visa tai lydės egzotiškieji Lotynų Amerikos ritmai ir jūsų pamėgti bei nauji, dar neatrasti gėrimai…

Parsisiųskite detalią konferencijos programą ir kitą papildomą informaciją dalyviui čia >>>

KAVOS PERTRAUKOS IR PIETŪS:

Mes pasirūpinsime saldžiais užkandžiais kavos pertraukų metu bei skaniais VILNIUS GRAND RESORT ir FRESH POST virtuvės šefų pietumis, paruoštais būtent jums. Vakarienės metu pakviesime į degustacinę vienuolikos patiekalų vakarienę PASAULIO SKONIAI, lydimą egzotiškų Lotynų Amerikos ritmų.

Jeigu turite ypatingų poreikių maistui, sveikatos ar kitais sumetimais, pasirūpinkite tuo patys iš anksto.

 

APRANGOS STILIUS – JAUSKITĖS PATOGIAI!

  • Pasirinkite smart casual / picnic aprangos stilių. Šiemet konferencija vyks kitokiu nei įprasta formatu: dalį laiko praleisime lauke, būsime Vilnius Grand Resort patalpose ir vėl grįšime laukan… Tad pasirinkite savo aprangos stilių, kuris leis jaustis itin patogiai visos konferencijos metu.
  • Šiuo metu orų prognozė mus ypatingai džiugina. Tačiau, žinant lietuviškų orų permainingumą ankstyvą rudenį, galbūt vertėtų turėti ir šiltesnį viršutį drabužį?

SAUGUMAS:

  • Dalyvių, pranešėjų ir personalo saugumas yra svarbiausias prioritetas. Kad ir kaip norėtųs tai pamiršti, konferencija vyksta aplink esant sudėtingai epidemiologinei situacijai. Todėl, laikydamiesi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, LR Vyriausybės nurodymų ir rekomendacijų imsimės visų atsargumo priemonių, kad konferencija vyktų saugiai. 
  • Visų mūsų saugumui ir laikantis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijų, visiems atvyksiantiems dalyviams matuosime kūno temperatūrą, o prieš patenkant į konferencijos, maisto ir gėrimų erdves jus pasitiks savanoriai kviesiantys dezinfekuoti rankas
  • Nors renginys vyksta lauke, esame paruošę veido kaukes visiems dalyviams, kurias savo nuožiūra kviečiame dėvėti.

Mums labai svarbus visų mūsų saugumas, tad labai kviečiame ir visus dalyvius ypač atsakingai laikytis rekomendacijų tiek renginio metu, tiek po jo.

 

PROGRAMA IR…

Parsisiųskite konferencijos programą ir papildomą informaciją dalyviams

Fill out my online form.

Dar yra klausimų, kurių nepalietėme? Jums reikia papildomos informacijos ar tiesiog norite kažką pasitikslinti?

Būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@confinn.eu arba tiesiog skambtelkite 8 615 18868.

Ačiū!