Ačiū, kad dalyvavote

VADOVŲ KONFERENCIJOJE EBIT

Ačiū, kad dalyvavote VADOVŲ KONFERENCIJOJE EBIT

Ačiū, kad dalyvavote VADOVŲ KONFERENCIJOJE EBIT2022!

Dvi konferencijos dienos praskriejo it trumpa akimirka! Nors išties per šias dvi dienas įvyko tiek daug, už ką labai norėtųs pasakyti didžiulį AČIŪ! Visų pirma, visiems dalyviams, kūrusiems šį renginį kartu ir, tikiu, atradusiems erdvę abejoti. Pranešėjams, už norą dalytis ir kelti klausimus. Partneriams SEB Lietuvoje, Ellex Valiunas, LRT ir eilei kitų, už neapsakomai didžiulį jų indėlį. Ačiū visiems, prisidėjusiems prie renginio!

Šiame puslapyje rasite konferencijos akimirkas, dar kartą galėsite peržvelgti konferencijos pranešimų įrašus. Labai ačiū, kad esate ir kartu kuriate šį renginį!

CONFINN | EBIT komanda

2023 M. KONFERENCIJOS DATA

BIRŽELIO 15 – 16 | Vilnius

Jau pradėjome išankstinę dalyvių registraciją išskirtinai tik šių metų dalyviams

tik 1.060 EUR

+ PVM

Konferencijos akimirkos

Renginio metu net keletas fotografų ieškojo geriausių akimirkų ir stengėsi jas užfiksuoti. Norite pažiūrėti kaip jiems pavyko? Peržiūrėkite konferencijos fotografijas, o norimas galite ir parsisiųsti >>>

Pranešimų įrašai

Kuris konferencijos pranešėjas jums patiko labiausiai? Kąžkurį pristatymą praleidote? Ar norėtumėte peržiūrėti dar kartą?

Visi pranešimai jau visai netrukus bus patalpinti čia:

SVETAINĖS ADRESAS PRISIJUNGIMUI: https://konferencijatiesiogiai.lt/ebit2022

VARTOTOJO VARDAS: įveskite savo bilieto numerį EB-XXXX

SLAPTAŽODIS: TSBEB22DA

 

Kokia jūsų nuomonė?

Jau ruošiamės 2023 m. konferencijai. Sunku apsakyti kiek mums svarbios jūsų mintys ir pastebėjimai, kad konferencija kitais metais būtų dar geresnė. Tad, labai norime paprašyti skirti kelias minutes ir užpildyti šią trumpą anketą ir taip jau dabar prisidėti prie kitų metų renginio >>>

 

Ačiū, kad esate ir kartu kuriate šį renginį!